Depilacja

Zapewne wiecie, że drugim, ale jakże ważnym filarem naszej działalności jest DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ. Wykonujemy ją kosmetykami cukrowymi najwyższej jakości.
Warto więc zaznajomić Was nieco z tą metodą.

A więc: Depilacja pastą cukrową zapewnia Wam spokój na 2-3 tygodnie i jest idealną metodą depilacji, dla osób zmagających się z problemem żylaków oraz pękających naczynek krwionośnych. Pasta nie zawiera sztucznych składników!, sprawdzi się więc w przypadku osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami.
Depilacja cukrowa jest też bezpieczna, dla mam spodziewających się dziecka .
Warto dodać, że podrażnienia po tej słodkiej metodzie są znikome, najczęściej znikają już tego samego dnia. Stosując taką formę depilacji można szybko zauważyć jak słabe i jasne włosy odrastają w jej następstwie.
Niektórzy porównują tę metodę depilacji do depilacji woskiem - NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Różnica jest zasadnicza: pasta cukrowa przykleja się jedynie do włosów, natomiast plaster z woskiem przykleja się do naskórka, więc zdzierając plaster woskowy, naruszamy wierzchnią warstwę naskórka, co powoduje ból. Dyskomfort towarzyszący depilacji pastą cukrową jest nieporównywalnie mniejszy.
Depilując się regularnie można całkowicie pozbyć się owłosienia w niektórych rejonach ciała.

W związku z powyższym, zapraszamy Was na naszą cukrową depilację. Naprawdę warto! Świadczą o tym zadowolone klientki, które wracają do nas systematycznie!