Stylizacja Rzęs i oprawy oczu

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

W naszym salonie dobieramy indywidualnie każdą stylizacje rzęs. Ważne jest, aby przyklejone rzęsy nie obciążały tych naturalnych, nie były zbyt długie i zbyt ciężkie w stosunku do tych, które posiada klientka.

Wbrew pozorom stylizacja rzęs jest poważnym zabiegiem. Pracujemy w okolicy oka. Zabieg musi odbywać w odpowiednich warunkach z zachowaniem wszelkich zasad higieny!

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad, na którym wykluczamy ewentualne przeciwwskazania.

Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy, oraz wpływają w znaczący sposób na nasz wygląd.

Korekcja łuku brwiowego może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt, czy ją wymodelować. Dlatego odpowiedni kształt i kolor łuku brwiowego, czy podkreślenie rzęs są tak bardzo istotne.

Regulacja brwi

Świetnie wyregulowane brwi nie tylko nadadzą Twojej twarzy charakteru, ale też dodadzą Ci swoistego uroku. Dlatego, jeśli borykasz się z brwiami, które zrastają się u nasady nosa, bądź, jeśli pragniesz poczuć się wyjątkowa i atrakcyjna, koniecznie zdecyduje się na regulację brwi w naszym salonie. Zabieg regulacji powinno się powtarzać raz w miesiącu.

Henna brwi

Czasem zdarza się, że mamy za jasne brwi lub ich kolor nam kompletnie nie odpowiada. W takim przypadku warto poddać się zabiegowi henny brwi, który polega na ich ufarbowaniu. W chwili obecnej nasz salon kosmetyczny oferuje Ci hennę żelową, bądź hennę proszkową.Hennę brwi można powtarzać, co dwa tygodnie.

Henna rzęs

Jednym naszych codziennych zabiegów kosmetycznych jest malowanie rzęs tuszem. Jednak w czasie lata, przy wysokich temperaturach, może to być dość kłopotliwe, gdyż upał może powodować, mało estetyczne spływanie tuszu. Dlatego, zwłaszcza w tym okresie, warto zgłosić się do naszego salonu na hennę rzęs, dzięki której przez cały miesiąc Twoje rzęsy będą niezwykle wyraziste. Hennę rzęs warto powtarzać raz na miesiąc.